reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 9 SE Türkiye fiyatı

Ailenin en uygunu Xiaomi Mi 9 SE Türkiye’de satışa sunuldu

Mi 9 ile Mi 9 Explorer Edition yanında resmi olarak lanse edilen akıllı telefon modeli Xiaomi Mi 9 SE, sonunda Türkiye’de de satışa sunuldu.

Uzun süredir merak edilen ve beklenen akıllı telefon modellerinden Xiaomi Mi 9 SE, büyük bir satış kanalı üzerinden ön siparişe açıldı. Xiaomi Türkiye garantili olarak satılan 64 GB depolamalı modelin, satış fiyatı ise 3.999 TL seviyesinde karşımıza çıkıyor.  Ailenin en düşük fiyatlı versiyonu olan telefonu Mi 9 SE, güncel kur ve vergiler ile beraber Türkiye’de oldukça yüksek bir seviyeye çıkmış durumda. Türkiye’de satılan Xiaomi Mi 9 ise şimdilik (Yeni ÖTV zammı fiyatları artıracak) 6 GB RAM + 64 GB için 4.699 TL, 6 GB RAM + 128 GB depolama içinse 4.999 TL fiyat etiketiyle elde edilebiliyor. Bu fiyatların da resmi Xiaomi garantili fiyatlar olduğunu belirtmekte fayda var. Çünkü modellerin ithalatçı garantili olarak satan satış kanalları da bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 9 SE hakkında kısa bir özet yaparsak

Damla çentiği ve ince çerçeveleriyle şık görünen Mi 9 SE, gücünü Snapdragon 712 işlemciden ve 6 GB RAM’den alan telefon, 64 GB / 128 GB dahili depolama seçeneğine sahip. Önünde 20 megapiksel kamera yer alan telefon, arkasında 48 megapiksel + 8 megapiksel + 13 megapiksel kurulumu taşıyor. Ekran entegre parmak izi okuyucusu güzel detayları arasında yer alan modelin, 3.070 mAh pil pili bulunuyor. 5,97 inç boyutta AMOLED ekranla gelen Mi 9 SE, yüzde 90.47 ekran gövde oranına ulaşıyor. Merak edilen için bu telefonun yurt dışı fiyatı 300 dolar seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

En özel Mi 9 modeli