reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi

Büyük Xiaomi etkinliğinde 2. bölüm bugün; işte beklenen ürünler

Xiaomi, 29 Mart tarihinde detaylarına aşağıda yer verdiğimiz birçok ürüne imzasını attı. Firmadan bugün de yeni ürünler geliyor.

Teknoloji devi Xiaomi, 29 Mart etkinliğini ikiye bölerek herkesi şaşırttı. Hatta etkinliği izlemeye gelenlerin dahi bundan haberi yoktu. Çünkü sunum sırasında onlar da ilginç bir tepki verdi.

Etkinliğin ikinci bölümü ise dediğimiz gibi bugün yine aynı saate (14:30) yapılacak. Peki bugün tam olarak neler gelecek?

Firmadan bugün ilk olarak yeni bir Mi Mix modeli geliyor. Bunun artık bir katlanabilir telefon olduğuna ve adının Mi Mix 4 Pro Max olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Xiaomi’nin bugün ayrıca yeni bir Surge serisi mobil işlemci duyuracağı da biliniyor. Aynı şekilde bugün firmanın yeni Mi Notebook dizüstü bilgisayar modeli de 30 Mart duyuruları arasında yer alıyor.

Xiaomi’den bugün akıllı birçok yeni ev ürününün geleceği de aktarılanlar arasında yer alıyor. Etkinlikte firmanın bir elektrikli otomobil duyurusu yapması da ihtimaller dahilinde. Ancak bunun çok ama çok düşük bir ihtimal olduğunu belirtelim.

Xiaomi 29 Mart etkinliğinde tanıtılanlar:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın