reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi
Xiaomi

Xiaomi’den farklı kategorilerde tam 20 yeni ürün!

Teknoloji dünyasının ürün gamı en geniş firmalarından Xiaomi, bu konuda yerinde saymıyor. Firmadan tam 20 yeni ürün daha geliyor.

Xiaomi biliyorsunuz sadece akıllı telefon üretmiyor. Sadece teknoloji değil hemen her alanda ürün geliştiren firma, bugün ürün gamına 20 yeni ürün daha ekliyor. Burada baktığımız zaman karşımıza iki adet dizüstü bilgisayar, spor ayakkabı ve üç farklı gözlük gibi ürünler çıkıyor. Aynı zamanda dört yeni tekerlekli valiz geliştiren firma, bunlara ek olarak yeni bir elektrikli süpürge, otomatik süpürge robotu, akıllı su ısıtıcı ve pirinç pişirme makinesi gibi ürünler de geliyor. Mijia Walkie-Talkie 2 modelini de görücüye çıkartacak firmanın, bir gelişmiş özelliklere sahip saat dahi hazırladığı görünüyor. Rakiplerin benzer ürünlerden daha uygun fiyata satılan ürünler arasında bir roket modeli de aktif olarak bulunuyor.

Xiaomi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Türkiye operasyonunu güçlendirdi

Donovan Sung’un katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte hem amiral gemisi Mi 9 hem de Redmi Note 7’nin Türkiye fiyatları açıkladı. Mi 9’un 6 GB RAM + 64 GB depolamalı versiyonu 4.699 TL. 6 GB RAM + 128 GB depolamalı versiyon içinse 4.999 TL fiyat belirlenmiş durumda. Redmi Note 7’nin 4 GB RAM’li ve 64 GB hafızalı modelinin fiyatı 1.999 TL. Telefonun depolama kapasitesini 128 GB’a çıkarmak isterseniz 2.349 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un çok ilginç projesi