reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi

Xiaomi imzalı iki yeni ses ürünü geliyor; işte beklentiler

Ürün gamı en büyük firmalardan Xiaomi, yakında iki yeni ses ürünü daha tanıtacak. Peki firmadan ne gelecek? İşte beklentiler;

Xiaomi, yapılan resmi açıklamaya göre 22 Şubat tarihinde iki yeni ürün tanıtacak. Firma burada hangi ürünleri göstereceğini açıklamıyor. Ancak söylendiği kadarıyla firmadan Hindistan merkezli olarak Mi Portable Bluetooth Speaker (16W) ve Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro geliyor. İlk ürün bir portatif hoparlör olacak ve yüksek ihtimalle suya dayanıklı olacak. Diğer ürün ise bir kablosuz kulaklık ve boyna takılabilecek şekilde olacak ve spora odaklanacak. Bu ürünlerin ileride Türkiye’de de satılması bekleniyor. Ürünlerin lansman öncesinde iyice detaylanması bekleniyor. Firmanın ses ürünleri inanılmaz satış rakamlarına ulaşıyor.

Xiaomi Mi Mix 4 de yolda bulunuyor

Xiaomi Mi Mix 4, şirket CEO’su Lei Jun’un açıklamasına göre kesin olarak 2021’de gelecek bir model konumunda yer alıyor. Artık telefonun tanıtılacağı tam olarak netleşmiş durumda ve bu da serinin fanları arasında heyecan yaratıyor. İşte bu uzun süredir beklenen model, yeni kaynaklara göre herhangi bir ekran deliğine, çentiğe ya da pop-up kameraya sahip olmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bunu yerine telefon Xiaomi için bir ilke imza atacak ve ekran altı selfie kamera ile gelecek. Bu açıdan tam ekran deneyimini en iyi sunan Xiaomi modellerinden olacak telefon, gerçekten büyük merak uyandırıyor. Uzun zamandır kendi ekran altı selfie kamerasını geliştiren firma, burada umuyoruz iyi bir selfie kamera performansı sunabilir. Çünkü ekran altı kameralı ilk modelin fotoğraf kalitesi kötü çıkmıştı.

İlginizi Çekebilir

Firma telefonlarının sağlamlığını böyle test ediyor