reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty Black Ops Cold War

Call of Duty: Black Ops Cold War’un Trabzon’da geçen oynanış videosu [İzle]

Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun oynanış videosu yayınlandı. IGN tarafından yayınlanan oynanış videosunda Trabzon Havaalanı karşımıza çıkıyor. Oyunun ilk dakikalarında Trabzon’daki aksiyon sahneleri yer alıyor.

15 dakikalık oynanış videosunda daha önceden PlayStation 5 etkinliğinde gördüğümüz sahneler de bulunuyor. Black Ops serisinin altıncı ve genel Call of Duty serisinin on yedinci oyuncu olarak oyun tutkunlarıyla buluşan yapım, daha önceki oyunlar gibi aksiyon dolu anları oyuncularla buluşturuyor. Treyarch ve Raven’ın imzası bulunan oyun, IW Engine 5 oyun motoruyla geliştirilmiş durumda. çok oyunculu ve ekstra özelliklere gelecek yapımda oyuncular 1980’lerin başında dengelerin altüst olduğu jeopolitik Soğuk Savaş’ın içine giriyor. Oyuncuların tarihi figürlerle yüz yüze geleceği tek oyunculu Campaign modu dikkatleri üstüne çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty: Black Ops Cold War hangi yerlerde geçiyor?

Oyuncular oyunda Doğu Berlin, Vietnam, Türkiye Sovyet KGB ana karargahı gibi yerlerde savaşıyor. Oyuncular Campaign modunun yanı sıra, silahlar ve ekipmanlarla dolu bir Soğuk Savaş deneyimini yeni nesil multiplayer ve zombies modlarında da yaşayabiliyor.

İlgili video