reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty Ghosts

Call of Duty: Ghosts’a Snoop Dogg ek paketi geliyor [Video]

Çıktıktan sonra beklentilerinin altında bir başarı elde eden Call of Duty: Ghosts yeni ek paketiyle farklı bir pazarlama stratejisine gidiyor. Eğer oyunun çok oyunculu kısmındaki seslendirmeden çok sıkıldıysanız ve biraz daha farklı bir ses arıyorsanız veya sadece Snoop Dogg hayranıysanız Call of Duty: Ghosts kendisini oyununuza getiriyor. Infinity Ward geliştiricileri tarafından hazırlanan cümleleri okuyan Snoop Dogg’a birazcık kendi Snoopism’i için de yer açmış tabii şirket. Snoop Dogg ise sesinin böyle popüler bir seride kullanılması konusunda, her ne kadar öyle gözükmese de, oldukça heyecanlı.

Way-of-the-Dogg
Snoop Dogg aslında oyun dünyasına öyle uzak bir isim de değil. Daha önce Tekken Tag Tournement 2’de küçük bir kısımda gördüğümüz Snoop Dogg’un geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen, kendini canlandırdığı Way of the Dogg isimli, oldukça çok eleştiri alan ve beğenilmeyen, bir oyunu bile var!

Snoop Dogg ek paketi 22 Nisan’da Xbox One ve 360 için 3 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Diğer platformlar için ise satış tarihi ile ilgili henüz bir bilgi yok.

VİDEO

YouTube’a giriş için Google Chrome’da ZenMate eklentisi veya Hotspot Shield/VPN Express/TunnelBear gibi VPN uygulamaları kullanabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER