reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty Mobile
Call of Duty Mobile
Call of Duty Mobile
Call of Duty Mobile

Call of Duty: Mobile’ın yeni sezonunda Snoop Dogg sürprizi [Video]

Call of Duty: Mobile oyununun yeni sezonu ”Muhteşem Baskın” çok yakında geliyor. Hip hop dünyasının tanınmış ismi Snoop Dogg yeni sezonda oyunda karşımıza çıkıyor.

Oyuncuları 80’ler dönemine götürmeye hazırlanan yeni sezon Miami sokaklarına geçiyor. 1 Nisan’da iOS ve Android platformlarında indirmeye sunulacak yeni sezonda 50 kademelik yeni savaş bileti, Gunzo-Palyaço Rozeti ve Park-Glam operatörleri de yer alıyor. Yeni MAC-10 SMG, yeni reaktör çekirdeği ğperatör becerisi, yeni profil kartları ve COD puanları da yeni sezonda öne çıkan yenilikler arasında. İlk olarak Black Ops Cold War’da ortaya çıkan Miami Baskını haritası mobil oyunda da bulunuyor. Pek tabii bu harita mevcut haritanın küçük bir sürümü. Oyuncular harita geneline saklanan sürpriz yumurtaları toplayarak otomatlarda ödüle çevirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty: Mobile 3. sezonunda çeşitli çekilişler ve içerik paketleri de sunulacak

Oyuncular bununla birlikte 2 milyon doları üzerinde ödül havuzuna sahip Call of Duty: Mobile 2022 Dünya Şampiyonası’nda mücadele edecek. Turnuva, 31 Mart’ günü 1. aşama ve sıralama serisiyle başlayacak. Ayrıca oyunun yeni sezonunda farklı şanslı çekilişler, özel içerik paketleri, sezonluk görevler, oyun içi mağaza öğeleri ve çeşitli güncellemeler de oyuncuları bekliyor. Oyun için hazırlanan videoyu haberin devamındaki video üzerinden izleyebilirsiniz.

İlgili video

Call of Duty: Mobile 3. sezon tanıtım videosu