reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty- Mobile 2. Sezon
Call of Duty- Mobile 2. Sezon
Call of Duty- Mobile 2. Sezon
Call of Duty- Mobile 2. Sezon

Call of Duty: Mobile 2. sezon için gerim başladı; işte yeni sezonun çıkış tarihi

Call of Duty: Mobile 2. sezon çok yakında oyun tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. ”Görev Timi 141” olarak adlandırılan yeni sezonda oyuncular sevilen karakter ”Gaz” ve ekibe katılarak yeni silahlara erişebiliyor.

23 Şubat’ta başlayacak yeni sezonda özel temalı etkinlikler de karşımıza çıkacak. Yeni haritaların da yer alacağı oyunda yeni JAK-12 işlevsel silahı, yeni bir Chopper Gunner puan serisi, silah şablonları ve profil kartları da bulunacak. Aksesuarlar ve COD Puanları ise yeni sezonda yer alacak diğer yenilikler arasında. iOS ve Android kullanıcıları için indirmeye sunulacak yeni sezonda Modern Warfare 3’te karşımıza çıkan Hardhat haritası da yer alıyor. Karşı istihbarat isimli yeni temalı etkinlikte oyuncuların şehrin kontrolünü ele geçiren saldırganları durdurması gerekiyor. Bu etkinlikte stratejik seçimler görevlerin başarıyla tamamlanması için önemli bir rol oynuyor. Oyuncular bu etkinlikte cesaretleri için ödüllendiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty: Mobile 2. sezon oyunseverlere çok fazla yenilik getiriyor

Yeni sezonda ayrıca özel temalı silahlar, profil resimler ve sürpriz içerikler de yer alıyor. Oyuncular yeni sezonda özel sezonluk görevler, şanslı çekilişler ve ek paketlerle birlikte oyun içi mağazadan birçok yeni içeriğe de ulaşabilecek. Dünya genelinde çok fazla oyuncu tarafından Call of Duty: Mobile’a önümüzdeki aylarda gelecek yenilikleri de merakla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi