reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty: Warzone Mobile

Call of Duty: Warzone Mobile için “küresel” çıkış tarihi paylaşıldı

Call of Duty: Warzone Mobile oyunu için küresel çıkış tarihi paylaşıldı. Mobilde aksiyona doyuracak oyun mart sonunda geliyor.

Call of Duty: Warzone Mobile, yapılan resmi açıklamaya göre 21 Mart tarihinde küresel olarak oynanabilir olacak. Mobil oyun tutkunlarının merakla beklediği yapım, ücretsiz yapıda ve hem iOS hem de Android tarafında yer alıyor. Verdansk ve Rebirth Island haritaları ile PC / konsoldaki Call of Duty: Modern Warfare III ve Call of Duty: Warzone ile paylaşılan ilerleme desteğiyle beraber getirilen oyun, bu paylaşım altyapısı ile birçok kişiyi çok memnun edecek. Bu sayede mobilde kazandığınız XP’ler, PC ve konsoldaki oyuncu seviyenize de katkı sağlayacak. Verdansk haritasında 120 farklı oyuncuyu bir araya getirecek mobil oyun, hemen aşağıdaki gerçek oynayış videosunda da görebileceğiniz üzere oldukça iyi grafiklere sahip. Yapım hakkında firmanın kendi açıklaması ise şöyle: “Warzone Mobile, özgün Call of Duty: Warzone tarzı savaş mekanikleriyle, silahlarla ve araçlarla ve heyecan verici bir FPS Battle Royale deneyimi ile Call of Duty serisinin yeni çağına start veriyor! Verdansk gibi efsaneleşmiş haritaları keşfet ve 120 gerçek oyuncuya ev sahipliği yapabilen eşsiz ve eğlenceli oyunlarda düşmanla çarpış!

Birleşik Call of Duty teknolojisiyle güçlendirilen bu oyunda, arkadaş listesi ve sohbet kanalları gibi sosyal özellikler ve tüm platformlarda kullanılabilen Savaş Biletiyle tam paylaşımlı bir Çok Oyunculu FPS deneyimi bizleri bekliyor! Mobilde eşi benzeri görülmemiş grafikler ve kontrol mekanizmasıyla aksiyonun bir an bile hız kesmediği çevrimiçi Call of Duty FPS Battle Royale deneyimi! Hareket, nişan alma, silah kontrolü, fizik, animasyon ve ses alanlarında günümüz mobil oyuncularına en iyi performansı sunmak üzere tasarlandı! Arkadaşlarınla beraber Timini kur ve yeni nesil Battle Royale arenasında hayatta kalmak için savaş!”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty: Warzone Mobile yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER