reklamı kapat

POPÜLER

Cam zeminde Logitech farkı

Performance MX tam mouse boyutuna sahipken, Anywhere MX ise kompakt tasarımıyla daha çok dizüstü bilgisayar kullanıcılarına hitap ediyor.

mause-1DARKFIELD TEKNOLOJİSİ
Kusursuz kullanımdaki engelleri ortadan kaldıran Logitech’in yeni mouse modelleri, yalnızca evinizdeki cam yüzeylerde değil, granit veya lake gibi parlak ve sıradan mouse’ların izleme sınırlarını zorlayan pek çok yüzeyde başarılı bir kullanım sunuyor. Elbette bu başarıya en büyük katkıyı Logitech’in yeni Darkfield Lazer İzleme teknolojisi sağlıyor. Darkfield, cam yüzeylerde izleme yapmak için yüzeydeki dokuyu izlemek yerine, bu tür yüzeylerdeki mikroskobik parçaları ve mikro-çizikleri algılamak üzere ‘Dark Field’ (Karanlık Alan) mikroskobisini kullanıyor. Böylece kusursuz bir kullanım sunan cihazlar, kullanıcıları yarı yolda bırakmıyor.

mause-2YÜKSEK PERFORMANS
Elbette ne Performance MX, ne de Anywhere MX yalnızca Darkfield teknolojisine sahip değiller. Uzun dokümanlar arasında hızla dolaşabilmenizi sağlayacak olan yüksek hızlı kaydırma özelliğine (Hyperfast Scroll) sahip Performance MX ve Anywhere MX ayrıca, slayt gösterilerinizi dikkatli biçimde kontrol etmenizi sağlayan Click-to-Click modu da sunuyor. Tasarım yönüyle sağ ele uygun olan ve konforlu bir kullanım sunan Performance MX, esnek mikro USB şarj sistemi ve sahip olduğu kişiselleştirilebilir dört adet başparmak tuşuyla kullanım sırasındaki konforu arttırıyor. Ayrıca Logitech mouse’larında bir ilk olan ve yazılım ile etkinleşen güce duyarlı Slide-to-Slide kaydırma özelliği ile internet üzerinde rahat ve hızlı bir şekilde dolaşım imkanı da sunan Performance MX, masaüstü bilgisayar kullanıcıların beğenisini kazanacaktır. Elbette Anywhere MX’i de unutmamak gerek. Anywhere MX’in de en az Performance MX kadar kullanıcıların ilgisini çekeceği açık. Kullanıcılar Performance MX’e 256 TL’den, Anywhere MX’e ise 205 TL’den ulaşabilirler.