reklamı kapat

POPÜLER

Logitech
logitech
Logitech

Logitech’ten üstün konfor ve hassas kontrol sunan fare: MX Ergo [Video]

Logitech, MX Ergo olarak adlanırdığı yeni faresini tanıttı. Tasarım ve sunduğu özellikler açısından Logitech’in 2010 yılında satışa sunduğu M570 modelinden izler taşıyor. Sol kısmında trackball’un (iztopu) yer aldığı farede imleci hareket ettirmek için kolunuzu oynatmaya ihtiyaç duyulmuyor. Elinizi destekleyen bir forma sahip olan fareyle tüm gün rahatça çalışmak mümkün.

Standart mouse kullanımıyla karşılaştırıldığında kas gerilmesini yüzde 20 oranında azaltan fare, altında bulunan ayarlanabilir metal desteği sayesinde farennin 0-20 derece arasında bir açıya ayarlanmasını sağlıyor. Dikkatle şekillendirilen tasarımıyla avuca ve parmaklara destek oluyor. Üst tarafta bulunan yumuşak lastiğiyle uzun süreli kullanımda rahat bir kavrayış sunuyor.

Logitech Global Portföy ve Marka Direktörü Anatoliy Polyanker, “İlk ayarlanabilir trackball mouse olma özelliğini taşıyan yeni MX ERGO’yu, istediği konforu yakalamak için yaratıcı çözümler üreten, mouse’un altına destek koyarak açısını artıran kullanıcılarımızdan esinlenerek tasarladık. Son 10 yılın ilk yenilikçi trackball mouse’u olan MX ERGO için çok heyecanlıyız.” dedi.

Logitech Easy-Switch ve Logitech Flow teknolojilerine sahip MX ERGO, aynı anda birden fazla cihazı sorunsuz şekilde kontrol ederek, bilgisayarlar arasında içerik ve belgeleri kopyalayıp yapıştırma şansı tanıyor. Yalnızca 1 dakika içinde 1 tam günlük kullanım için yeterli güç elde eden mouse, tam şarj edildiğinde yaklaşık 120 gün konforlu bir kullanım sunuyor. Yüksek kaliteli materyaller kullanılarak zerafetle tasarlanan mouse, Logitech’in CRAFT Klavyesi, Spotlight Sunum Kumandası ve MX Sound gibi diğer premium ürünleriyle uyumlu çalışıyor ve çalışma masasına şık bir görünüm kazandırıyor.

Logitech MX ERGO Trackball Mouse’un bu ay itibarıyla 109 eurodan satışa sunulması bekleniyor.

VİDEO