reklamı kapat

POPÜLER

Carraro E-Flexi Nexus

130 km menzil vadeden Carraro E-Flexi Nexus katlanabilir elektrikli bisiklet için yeni fiyat avantajı [Ekim 2023]

Carraro E-Flexi Nexus 8 elektrikli bisiklet modelinin fiyatı yeniden geriledi. Alüminyum kadroyla gelen bisiklet katlanabilir tasarıma da sahip. Otomobil bagajlarına rahatlıkla sığabilen bisiklet uzun menzil değeriyle göze çarpıyor.

Kullanıcılar elektrikli bisikletteki bataryayı yüzde 100 şarj ettiklerinde bisiklet 130 kilometrelik bir menzil değeri sağlıyor. Daha önce paylaştığımız elektrikli bisikletlerde olduğu gibi bu modelin de menzili yol ve hız koşullarına göre değişiklik gösteriyor. Bisiklette yüksek sürat yapıldığında menzil değeri düşüyor.   Bisikletteki Shimano imzalı pil 3.5 saatte yüzde 80, 6.5 saatte yüzde 100 şarj seviyesine ulaşıyor. Batarya durumu ve sürüş modu gibi özellikleri anlık olarak takip edebileceğiniz bir bilgi ekranı gidon üzerinde yer alıyor. Shimano Nexus 8 arka göbek, vites geçiş sisteminde de Alfine Nexus 8 sistemi tercih ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Carraro E-Flexi Nexus katlanabilir elektrikli bisiklette bagaj aksesuarı var mı?

Daha fazla ağırlık dayanımı için güçlendirilmiş RODI WEB disk çift kat alüminyum jant tercih edilen Flexi-E’de sürüş konforunu desteklemek için Selle Royal Herz sele yer alıyor. Bisiklette bagaj aksesuarı da bulunduğu için kullanıcılar alışveriş poşetlerini bisikletin arkasında yer alan kısıma yerleştirebiliyor. Schwalbe Big Apple lastiklerin tercih edildiği modelde gece sürüşleri için bataryadan güç alan ön ve arka aydınlatma sistemi de bulunuyor. Piyasada daha yülsek fiyata satılan yapılan indirimle 56.490 TL‘ye satın alınabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın