reklamı kapat

POPÜLER

Casio’dan ıslığı melodiye dönüştüren müzik uygulaması

Casio’nun App Store için yayınladığı yeni uygulama, kullanıcının gönderdiği ses örneği sayesinde birbirinden farklı onlarca melodi oluşturmaya olanak sağlıyor.

Chordana Composer adlı uygulamada melodi oluşturmak için kullanıcının 2 ölçü uzunluğunda şarkı veya herhangi bir sesi kullanması yeterli oluyor. 5 farklı müzik tarzı ve 3 melodi ayarını içerisinde barındıran uygulama, gönderilen sesi işleyerek otomatik olarak melodiye çevirebiliyor. Daha da ilginci ise ıslığı melodiye dönüştürebiliyor. Böylece herhangi bir müzik bilgisine ihtiyaç olmadan kısa süre içerisinde keyifli müzikler ortaya çıkarmak mümkün hale geliyor. Uygulamanın içerisinde bulunan klavye aracılığıyla melodinin içerisine farklı sesler de dahil edilebiliyor. Oluşturulan melodiler paylaşılabiliyor veya telefonda saklanabiliyor.

Chordana Composer

FİYAT
6,49 TL

BOYUT
iOS: 71,8 MB

YÜKLEMEK İÇİN
iOS

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
chordana composer
chordana

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Casio’dan ıslığı melodiye dönüştüren müzik uygulaması” için bir cevap

  1. serdar dedi ki:

    5 para etmez, 6,5TL verdiğime pişman oldum, çaldığım ıslığı doğru düzgün kayıt yapamıyor, 2 sn. kayıt yapıyor, kafasına göre notaları farklı çıkartıyor. Programı geliştirmek için para istemesinler, önce geliştirsinler sonra satsınlar.