reklamı kapat

POPÜLER

Cep telefonu ve taşınabilir şarj cihazı bir araya geldi

Akıllı telefonlarımız hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Ancak her daim yanımızda taşıdığımız bu cihazların pil ömrü her zaman istediğimiz kadar uzun olmuyor. Bu soruna çözüm olması için taşınabilir şarj cihazları veya eski model cep telefonlarını tercih etmek zorunda kalıyoruz. Bu durumun farkında olan Zuri ihtiyaç duyulan bu iki ürünü tek bir cihazda buluşturdu.

Bahsettiğimiz bu cihazın ismi Power Bank U28 olarak açıklandı. Dışarıdan baktığınız zaman karşınızda eski model bir cep telefonu olduğunu düşünüyorsunuz. Bu ürün hem tasarımıyla hem özellikleriyle günümüz standartlarına pek de uymuyor. Ne internet bağlantısı, ne de başarılı bir kameraya sahip değil. Arama yapmak, mesaj göndermek ve alarm kurmak gibi basit işlevlere sahip. Kısacası akıllı telefonlar piyasaya hükmederken devamlı kullanılacak bir cihaz gibi durmuyor. Fakat 4.000 mAh kapasiteli pil ile işler biraz değişiyor. Eğer u28‘i yedek telefon olarak kullanmak isterseniz uzun süre şarja ihtiyaç duymuyor. Üstelik iki hattınızı aynı anda kullanma olanağı sunuyor. Fakat asıl özelliği akıllı telefonlar için taşınabilir şarj cihazı görevi de görmesiyle gün yüzüne çıkıyor. Böylece bir taşla iki kuş vurmuş oluyorsunuz. Hem yedek telefon, hem powerbank sahibi oluyorsunuz. Bu ilgi uyandıran ürünün satış fiyatı ise bilinmiyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Cep telefonu ve taşınabilir şarj cihazı bir araya geldi” için bir cevap

  1. İsa Koç dedi ki:

    Bence iyi düşünülmüş. 4000 mAh batarya o telefonu yaklaşık 30 gün normal kullanım olarak. 60 günden fazlada neredeyse hiç kullanmayarak gider. Yani acil durum çantalarının tam ihtiyacı olan cihaz. Sadece şebeke çekim kalitesi çok iyi olsun yeter.