reklamı kapat

POPÜLER

Doğmamış bebeğin kalp atışlarını dinleten cep telefonu aksesuarı [Video]

02 Kasım 2016

Teknolojinin gelişmesiyle anne babaların hayatını kolaylaştıran veya hamilelik sürecini daha keyifli hale getiren birçok ürün ortaya çıkıyor. Şimdi de Bellabeat’s Shell ile doğmamış bebeğinizin kalp atışlarını dinleyebilirsiniz.

Anne baba olmaya hazırlananlar doğumunu heyecanla bekledikleri çocuklarının kalp seslerini duymaktan büyük keyif alıyor. Ancak bu eşsiz tecrübe yapılan düzenli olarak yapılan doktor kontrolleriyle sınırlı kalıyordu. Bellabeat’s Shell bunu değiştirmeye hazırlanıyor.

bellabeats-shell
Bellabeat tarafından tanıtılan Shell taşınabilir bir cihaz olmasıyla dikkat çekiyor. Akıllı telefonlar aracılığıyla kullanılan bu ürün bebeğinizin sesinin dinlemenizi ve kaydetmenizi sağlıyor. Yapmanız gerekenler akıllı telefonu uçak moduna alıp, bu ürünün içine koymaktan ibaret. Ardından annenin karnında kalp atışlarını duyabileceğiniz uygun bir nokta aranıyor. Bu noktanın bulunmasıyla istendiği zaman kayda başlanıyor.

Bebeğinizle aranızdaki ilişkiyi kuvvetlendirmeyi vadeden ürün şimdiden tükendi. Eğer Bellabeat’s Shell’e sahip olmak istiyorsanız buraya tıklayarak bilgilendirme almak üzere kayıt yaptırabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR