reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

BellaBeat

BellaBeat’le bebeğinizin kalp atışlarını istediğiniz an izleyin

Hamilelik döneminde anne adayları fiziksel ve duygusal olarak çok zorlu bir süreçten geçiyor. Bu zorlu dönemde doktorlara her an erişimin olmaması nedeniyle anne adayları pek çok defa endişeleriyle kendi başlarına mücadele etmek ve stresli anlar geçirmek zorunda kalabiliyor. Ancak annelerin bebeğin kalp atışlarını dinlemesine imkan veren BellaBeat adlı yeni bir uygulama, annelerin yaşadığı stresi biraz da olsa azaltmayı amaçlıyor.

BellaBeat
Kullanımı bir hayli kolay olan BellaBeat’i çalıştırmak için tek yapılması gereken, akıllı telefona bağlanan sensörün karın üzerine yerleştirilmesi. Akıllı telefondaki özel BellaBeat uygulamasında görülen kalp atış bilgilerini isterseniz sosyal ağ platformlarında paylaşmanız da mümkün.

Bebeğinizin kalp atışlarını istediğiniz anda ve yerde izlemenize imkan veren uygulama, ayrıca doğum öncesi dönemde önemli tarih ve verilerin düzenlenmesini sağlayan bir bölüme de sahip. BellaBeat iOS ve Android platformlarıyla çalışan BellaBeat’in satış fiyatı ise sadece 129 dolar.