reklamı kapat

POPÜLER

Çevresel ses deneyimini en üst noktaya çıkaran altı sürücülü kulaklık projesi

23 Haziran 2017

Kulaklık ve ses sistemleri müzik tutkunlarından esaslı oyunculara kadar kullanıcıların hayatını etkiliyor. Tamamen saran etkileyici bir deneyim için kulak üstü kulaklıklar öne çıkarken Primer Studios‘un yeni tasarımı çıtayı biraz daha yükseltiyor.

Primer Studios’un hazırladığı kulak üstü kulaklık P-42 her şeyden önce sıra dışı tasarımıyla dikkat çekiyor. Özel ve kişisel bir ses deneyimi sunan kulaklıkta iki ön (25 mm), iki arka (20 mm) ve iki ana (50 mm) sürücü bulunuyor. Altı sürücü ile çok daha gerçekçi sesler sunan kulaklık özellikle sanal gerçeklik deneyimlerinde söz konusu içeriği daha etkileyici kılıyor. Gerçek çevresel ses deneyimi vadeden kulaklık sanal gerçekliğin yanı sıra oyun keyfini artırırken, evde film izlemeyi de bambaşka bir noktaya taşıyor.


Sesin geldiği noktayı kullanıcıya net bir şekilde yansıtmaya odaklanarak hazırlanan kulaklık siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuyor. Fütüristik tasarımıyla standart kulaklıkların dışına çıkan P-42, mat gövdesiyle de şıklığını destekliyor. Yumuşak kulak pedleri ise uzun süreli kullanımlarda daha rahat bir deneyim sağlamayı amaçlıyor. Kablosuz olarak tasarlanan P-42 ile özgürce hareket edebilir, özellikle sanal gerçeklik gözlükleriyle rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Primer Studios’un diğer çalışmalarına buradan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR