reklamı kapat

POPÜLER

outlaw king

Chris Pine’lı Netflix filmi Outlaw King’den ilk fragman [Video]

İnternet üzerinden yayıncılık konusunda öne çıkan isimlerden biri olan Netflix yeni projeleriyle dikkat çekiyor. Bunlardan biri David Mackenzie imzalı Outlaw King olacak gibi görünüyor. Başrolünde Chris Pine‘ı seyredeceğimiz filmden ilk fragman gün yüzüne çıktı.

Netflix’in tanıtım çalışmalarına başladığı Outlaw King, asilzadeyken kanun kaçağı bir kahramanına dönüşen Robert the Bruce‘un hikayesini konu alıyor. İngiltere Kralı I. Edward tarafından işgal edilen orta çağ İskoçya’sında mağlup ediliyor ve oldukça zor duruma düşüyor. Robert, olası tüm kötü sonuçlarına rağmen İskoçya kralı ve bir grup mahkumu Galler’in acımasız Kralı ve zorba oğlunun ordusuna karşı savaşmak için kaçırıyor. Böylece kaybedilen toprakları geri alma mücadelesi başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini David Mackenzie‘nin üstlendiği filmde Chris Pine başrolü üstleniyor. Ona Aaron Taylor-Johnson, Florence Pugh, Billy Howle, Tony Curran, Stephen Dillane, James Cosmo ve Sam Spruell gibi isimler de eşlik ediyor. Bash Doran, James MacInnes ve David Mackenzie üçlüsünün birlikte kaleme aldığı filmin ilk gösterimi 6 Eylül’de Toronto Uluslararası Film Festivali açılışında gerçekleştirilecek. Ardından Outlaw King’i 9 Kasım‘dan itibaren Netflix üzerinden seyredebileceğiz. Filmin ilk tanıtımını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video