reklamı kapat

POPÜLER

Çin’in Xbox One ve PS4’ten “esinlenen” yeni oyun konsolu: Fuze F1

10 Mayıs 2016

Beijing bugün Çin yapımı yeni oyun konsolunun tanıtımına ev sahipliği yaptı. Fuze isimli firmanın yeni oyun konsolu Fuze F1 size bir yerlerden tanıdık gelecek.

Kumandasının tasarımını Xbox One’dan, konsolun tasarımını ise PS4’ten “esinlenen” Fuze F1, oyun konsolu uygun fiyatıyla aklınızı çelmeye çalışıyor. 138 dolardan başlayan fiyatlara sahip olan konsolun arayüzü ise yine Sony’nin arayüzünü anımsatıyor. PS4’e kıyasla çok daha kompakt ve hafif olan cihaz, Android işletim sistemiyle geliyor. Nintendo, Microsoft ve Sony’e meydan okuyan Fuze, 2,2 GHz dört çekirdekli NVIDIA Tegra K1 işlemciye sahip. 4 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza da diğer teknik detaylar arasında. Cihazın kumandası ise dört farklı renk seçeneği sunuyor. Koei Tecmo ve Arc System Works ile de çalıştığını duyuran Fuze, oyun portföyünü de genişletme niyetinde.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Çin’in Xbox One ve PS4’ten “esinlenen” yeni oyun konsolu: Fuze F1” için 2 cevap

  1. memo dedi ki:

    NVIDIA Tegra K1 (Antutu 70.000 civarı) 4 GB RAM ve 32 GB depolama ile telefondan öteye gidemez. Samsung Note 5 bile antutu 6’dan 84.000 puan alırken bu cihazın piyasada tutunması imkansız. OUYA’nın sonunu biliyoruz.

  2. Burak Aydın dedi ki:

    Ver 199 doları al Nvidia Shield Console, officialdan şaşmaya değmiyor