reklamı kapat

POPÜLER

Yadea, Vin Diesel , elektrikli motosiklet

Çinli elektrikli motosiklet firmasının Vin Diesel ile çektiği reklam filmi[izle]

Çin merkezli elektrikli motosiklet firması Yadea, Vin Diesel ile çektiği mini bir aksiyon filmi tadında reklam filmi ile gündem olmayı başardı.

Hızlı ve Öfkeli filminin bir numaralı yıldızı Vin Diesel, bu sefer dediğimiz gibi Yadea firması için kamera karşısına geçti. Gelirlerinin çok büyük bölümü Çin içindeki elektrikli motosiklet satışlarından gelen Yadea, Vin Diesel’in oynadığı yukarıda izleyebileceğiniz 2 dakikalık reklam filmi ile global açılımı için ses getirmeye çalışıyor. Artık ürünlerin, 80’den fazla ülkeye göndermeye başladığını duyuran firma, genel olarak modern motosikletlere imza atıyor. Örneğin Vin Diesel’in merkezinde olduğu yukarıda izleyebileceğiniz reklam filminde karşımıza Yadea G5 modeli çıkıyor. Gerçekten gayet güzel bir tasarımı olan elektrikli motosiklet, aktarıldığı kadarıyla 2.300 W motora sahip ve 1.56 kWh pil paketiyle 60 km menzil sunuyor. G5’in bir de G5 Pro modeli bulunuyor. Bu versiyon ise 3.100 W motora sahip ve 1.9 kWh pil paketiyle 130 km menzil getiriyor. Pro model 60 km/s hıza çıkabilirken, aksiyonu bol reklam filmindeki G5 ise maksimum 45 km/s hıza çıkabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yadea, Vin Diesel ile elektrikli motosiklet modelleri daha fazla kitleye ulaştıracak

Bu tarz global yıldızların oynadığı reklam kampanyaları her zaman marka bilinirliğini artırma adına olumlu geri dönüşler yapıyor. Firmanın G5 serisi motosikletleri henüz Türkiye’de satılmıyor. Ancak bunun ileride değişmesini bekliyoruz.