reklamı kapat

POPÜLER

Dodge’dan SRT ailesine özel Vin Diesel’li reklam filmleri [Video]

Hızlı ve Öfkeli serisiyle Dodge ile özdeşleşen Vin Diesel, markanın SRT modelleri için gerçekleştirdiği reklam filminde direksiyon başına geçti.

Günümüzde sekizinci bölümüyle beyaz perdede olan Hızlı ve Öfkeli serisi on altı yıllık bir zaman dilimini geride bırakıyor. 2001’de yola çıkan seri dünya çapında milyonlarca hayran kitlesi oluştururken, seride yer alan karakterler bazılarımız için artık aileden bir üye haline geldi. Aksiyonun bir an bile düşmediği Hızlı ve Öfkeli serisinde en keyifli rekabetlerden birisi şüphesiz geçtiğimiz dönemde hayatını kaybeden Paul Walker’ın hayat verdiği Brian ve Vin Diesel’in canlandırdığı Dominic Toretto karakterleri arasında yaşandı. Bu keyifli rekabet yalnızca aracı kimin daha iyi kullandığı üzerine olan bir kapışma değildi. Bu rekabet aynı zamanda amerikan kası ile Japon otomobil kültürünün rekabetiydi. Dom’un Dodge’u ve Brian’ın Skyline‘ı arasındaki bitmek bilmeyen rekabet…


Seri ile birlikte Paul Walker Nissan Skyline Vin Diesel ise Dodge Charger ve Challenger ile özdeşleşti. Bu araçlar sevenleri için artık daha anlamlı bilmeyenleri içinse yeni bir ilgi odağı olmuştu. Son olarak karşımıza Challenger SRT Demon ile muscle tarihinin en hızlı otomobilini çıkartan Dodge, son modellerinin tanıtım filmi için direksiyonun başına Vin Diesel’i geçirdi. Belki de bu proje için biçilmiş kaftan olan Vin Diesel’i serinin ortaklarından olan Dodge’un direksiyonunda görmek her zaman olduğu gibi meraklılarını mutlu edecek.

VİDEO #1

https://youtu.be/yB6k7Q_uXks?list=PL2AGFNCWMujfurnlbC-KT5X6z114eVxMA

VİDEO #2

https://youtu.be/5tdOE-MCEIU?list=PL2AGFNCWMujfurnlbC-KT5X6z114eVxMA

VİDEO #3

https://youtu.be/VOx4CCbVQjE?list=PL2AGFNCWMujfurnlbC-KT5X6z114eVxMA