reklamı kapat

POPÜLER

Citroen C5 Aircross Hybrid

Citroen C5 Aircross Hybrid başrolde olacak; işte Fransız üreticinin Brüksel çıkarmasından detaylar

Kapılarının açılmasına bir hafta kalan Brüksel Otomobil Fuarı, Citroen C5 Aircross Hybrid dünya lansmanına sahne olacak.

CES ve Tokyo ile birlikte yeni yılın ilk organizasyonlarından birisi olacak Brüksel Otomobil Fuarı, 10 – 19 Ocak 2020 tarihleri arasında 98. kez kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor. Son iki yılda altı yeni model pazara sunarak ürün gamını güncellemeye devam eden Citroën de bu organizasyonda C5 Aircross Hybrid modelinin dünya tanıtımını yapacak. Son dönemlerde inanılmaz satış başarısıyla gündemde olan C5 Aircross’un bu versiyonuyla birlikte ivmenin daha yukarı taşınması bekleniyor. Markanın ë-Comfort Class SUV olarak tanımladığı ve 50 kilometre sürüş menziliyle dikkat çeken Citroen C5 Aircross Hybrid, bu sayede tamamen elektrikli sürüş deneyiminide kullanıcılarına sunabilecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Citroen C5 Aircross Hybrid için destekçi olacak modeller

Citroën’in fuarda öne çıkacak bir diğer modeli Ami One Concept ise yeni bir şehir içi ulaşım çözümü sunuyor. Kompakt boyutlara sahip iki kişilik tamamen elektrikli konsept, enerji geçiş sürecine özgün bir yaklaşım sergiliyor. Ami One Concept özel bir uygulama üzerinden yönetilebiliyor ve araç paylaşımından kiralamaya kadar geniş bir kullanım alanı sunuyor. Özgürlük ve paylaşma arzusundan esinlenilerek tasarlanan SpaceTourer Citroënist Concept ise ister iş, ister seyahat sonsuz bir özgürlük vaat ediyor. Ziyaretçileri sistemin merkezinde konumlandıran “La Maison Citroën” konseptli özel stand tasarımıyla da ilgi çekecek bir strateji dikkat çekiyor. Kullanılan malzemeler ve tasarım itibariyle bir stanttan çok daha fazlasını ifade eden bu yaşam alanı, mimarisiyle markanın tarzını ve Advanced Comfort programını yansıtacak. Önümüzdeki günlerde daha fazla katılımcıları üzerinden gündemde olacak fuarla ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili video