reklamı kapat

POPÜLER

Çok konuşulan Allied filminden yeni fragman paylaşıldı

Başrollerinde Brad Pitt ve Marion Cotillard‘ın yer aldığı Allied yakında vizyona girecek. Oyuncu kadrosu ve konusuyla ilgi çeken yapımdan yeni bir tanıtım paylaşıldı.

Türkçe ismi Müttefik olan yapımın yönetmenliğini Robert Zemeckis üstleniyor. İkinci Dünya Savaşı sırasında geçen yapımda Brad Pitt ve Marion Cotillard’ın yanı sıra Lizzy Caplan, Matthew Goode, Raffey Cassidy, Charlotte Hope ve Jared Harris gibi isimler rol alıyor.

Bu dönem hikayesinde Amerikalı bir istihbaratçı olan Max Vatan, İkinci Dünya Savaşı sırasında Avrupa’ya geliyor. Max’in görevi Alman Büyükelçisi’ni öldürmek… Bu sırada Fransız isyancı Marianne Beausejour ile tanışıyor. Başlangıçta görev icabı evli gibi davranan çift, daha sonra birbirine aşık oluyor. Daha sonra gerçekten evlenen çiftin ilişkisi politik dengeler yüzünden sıkıntıya giriyor. Amerikan otoriteleri Marianne’in bir Alman casusu olduğuna inanmaya başlıyor.

Brad Pitt ile Angeline Jolie ayrılığı yüzünden bir ara sıkça gündeme gelen Allied filmi Türkiye’de 2 Aralık‘ta vizyona girecek.

YORUMLAR