reklamı kapat

POPÜLER

Cosori Airfryer XXL

Cosori Airfryer XXL için yeni fiyat avantajı [23 Nisan 2024]

Cosori Airfryer XXL yağsız fritözün fiyatı yeniden düştü. Dijital dokunmatik ekranı bünyesinde barındıran cihaz piyasadaki başarılı fiyat/performans odaklı yağsız fritöz modellerinden biri. Bizim de severek kullandığımız bir airfryer olan cihaz kullanıcıların sağlıklı yiyecekler hazırlamasına imkan sağlıyor.

Cihazda patates kızartması, sebze yemekleri veya tatlılar hazırlanabiliyor. Cosori airfryer XXL modeli 11 adet ön ayarla geliyor. Fritözde kullanıcılar sıcaklığı ve zamanı otomatik olarak ayarlabiliyor. Kullanıcılar kişisel tarifleri için kendi ayarlarını seçebiliyor. 5.5 litre hacimli fritöz 3-5 kişilik bir aileye hitap ediyor. 1.700 watt’lık güce sahip olan fritözün ön tarafında dokunmatik LED bir ekran yer alıyor. Piyasadaki diğer fritöz modellerinde olduğu gibi ön ısıtma ve sıcak tutma fonksiyonlarına sahip olan fritözdeki parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Yapışmaz kızartma sepetleriyle gelen fritöz 100 adet tarifi kullanıcılara sunuyor.Gövdesinde plastik malzemenin tercih edildiği fritöz uygun fiyatı ve sunduğu özelliklerle öne çıkıyor.

Cosori Airfryer XXL uygun fiyatıyla bütçeyi yormuyor

Cihazın fiyatı 2.999 TL‘den 2.699 TL‘ye gerilemiş durumda.  Bu indirim fritözün beyaz renkli modeli için geçerli. Fritöz kredi kartlarıyla 9 taksitle de satın alabiliyor. Haberde bahsettiğimiz fritözde Wi-Fi özelliği bulunmuyor. Wi-Fi destekli modelin fiyatı ise 4.199 TL. Wi-Fi destekli model mobil cihazlarla bağlantı kurabiliyor ve bu sayede kullanım kolaylığı sağlıyor.

Cosori

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın