reklamı kapat

POPÜLER

Cosori Airfryer XXL

Cosori Airfryer XXL için yeni avantajlı fiyat [Mayıs 2024]

Cosori Airfryer XXL yağsız fritöz için indirim fırsatı geldi. Fiyat/performans odaklı olan cihaz dijital dokunmatik ekranla geliyor. Cihaz kullanıcıların sağlıklı yiyecekler hazırlamasına imkan sağlıyor.

Cosori Airfryer XXL modelinde patates kızartması, sebze yemekleri veya tatlılar hazırlanabiliyor. Cihaz 11 adet ön ayarla geliyor. Fritözde kullanıcılar sıcaklığı ve zamanı otomatik olarak ayarlabiliyor. Kullanıcılar kişisel tarifleri için kendi ayarlarını seçebiliyor. 5.5 litre hacimli fritöz 3-5 kişilik bir aileye hitap ediyor. 1.700 watt’lık güce sahip olan fritözün ön tarafında dokunmatik LED bir ekran yer alıyor. Piyasadaki diğer fritöz modellerinde olduğu gibi ön ısıtma ve sıcak tutma fonksiyonlarına sahip olan fritözdeki parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Yapışmaz kızartma sepetleriyle gelen fritöz 100 adet tarifi kullanıcılara sunuyor.Gövdesinde plastik malzemenin tercih edildiği fritöz uygun fiyatı ve sunduğu özelliklerle öne çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cosori Airfryer XXL modelinin indirimli fiyatı ne kadar?

Cihazın fiyatı 2.999 TL‘den 2.699 TL‘ye gerilemiş durumda. Bu indirim fritözün beyaz renkli modeli için geçerli. Fritöz kredi kartlarıyla 9 taksitle de satın alabiliyor. Haberde bahsettiğimiz fritözde Wi-Fi özelliği bulunmuyor. Wi-Fi destekli modelin fiyatı ise 3.999 TL. Wi-Fi destekli model mobil cihazlarla bağlantı kurabiliyor ve bu sayede kullanım kolaylığı sağlıyor. Bugünlerde bir airfryer modeli sahibi olmayı düşünüyorsanız bu yağsız fritözü tercih edebilirsiniz.

Cosori

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın