reklamı kapat

POPÜLER

Cosori Airfryer XXL

Cosori Airfryer XXL yağsız fritöz için yeni fiyat avantajı [26 Haziran 2024]

Cosori Airfryer XXL yağsız fritöz için yeni bir kampanya var. Dijital dokunmatik ekranı bünyesinde barındıran cihaz Türkiye’de satın alabileceğiniz başarılı yağsız fritöz modellerinden biri.

Cosori Airfryer XXL modelinde patates kızartması, sebze yemekleri veya tatlılar hazırlanabiliyor. Cihaz 11 adet ön ayarla geliyor. Fritözde kullanıcılar sıcaklığı ve zamanı otomatik olarak ayarlabiliyor. Kullanıcılar kişisel tarifleri için kendi ayarlarını seçebiliyor. 5.5 litre hacimli fritöz 3-5 kişilik bir aileye hitap ediyor. 1.700 watt’lık güce sahip olan fritözün ön tarafında dokunmatik LED bir ekran yer alıyor. Piyasadaki diğer fritöz modellerinde olduğu gibi ön ısıtma ve sıcak tutma fonksiyonlarına sahip olan fritözdeki parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Yapışmaz kızartma sepetleriyle gelen fritöz 100 adet tarifi kullanıcılara sunuyor.Gövdesinde plastik malzemenin tercih edildiği fritöz uygun fiyatı ve sunduğu özelliklerle öne çıkıyor.Cihazın fiyatı yeniden 2.699 TL‘ye gerilemiş durumda. Bu indirim fritözün beyaz renkli modeli için geçerli.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cosori Airfryer XXL yağsız fritöz modelinin Wi-Fi destekli versiyonu da satılıyor

Fritöz kredi kartlarıyla 9 taksitle de satın alabiliyor. Haberde bahsettiğimiz fritözde Wi-Fi özelliği bulunmuyor. Wi-Fi destekli modelin fiyatı ise 4.199  TL. Wi-Fi destekli model mobil cihazlarla bağlantı kurabiliyor ve bu sayede kullanım kolaylığı sağlıyor. Bugünlerde bir airfryer modeli sahibi olmayı düşünüyorsanız bu yağsız fritözü tercih edebilirsiniz.

cosori

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER