reklamı kapat

POPÜLER

Cosori Airfryer XXL

Cosori Airfryer XXL yağsız fritöz için yeni fiyat avantajı [Eylül 2023]

Cosori Airfryer XXL yağsız fritöz için yeni bir kampanya var. Fritözün siyah renkli ve Wi-Fi özelliğine sahip olmayan modeli şu anda piyasadan daha uygun fiyata temin edilebiliyor. Dijital LED dokunmatik ekranı bünyesinde barındıran fritözde kullanıcılar sağlıklı ve lezzetli yiyecekler hazırlayabiliyor.

Cosori Airfryer XXL modelinde et, tavuk, patates, sebze yemekler ve tatlılar pişirilebiliyor. Fritözde 11 adet ön ayar bulunuyor. Fritözde kullanıcılar sıcaklığı ve zamanı otomatik olarak ayarlabiliyor. Kullanıcılar kişisel tarifleri için kendi ayarlarını seçebiliyor. 5.5 litre hacimli fritöz 3-5 kişilik bir aileye hitap ediyor. 1.700 watt’lık güce sahip olan fritözün ön tarafında dokunmatik LED bir ekran yer alıyor. Piyasadaki diğer fritöz modellerinde olduğu gibi ön ısıtma ve sıcak tutma fonksiyonlarına sahip olan fritözdeki parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Yapışmaz kızartma sepetleriyle gelen fritöz 100 adet tarifi kullanıcılara sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cosori Airfryer XXL yağsız fritözün indirimli fiyatı ne kadar?

Gövdesinde plastik malzemenin tercih edildiği fritözün Wi-Fi destekli versiyonu da piyasada satılıyor. Wi-Fi destekli model akıllı telefonlarla iletişim kurabiliyor ve pişirme süresiyle ilgili bilgiler mobil cihazlar üzerinden kullanıcılara sunuluyor.  Piyasadaki satış fiyatı daha yüksek olan fritöz yapılan indirimle 2.999 TL’ye satılıyor. Fritöz kredi kartlarıyla 9 taksitle de satın alınabiliyor. Uygun fiyatı ve sunduğu özelliklerle öne çıkan model piyasadaki başarılı yağsız fritöz modellerinden biri.

cosori

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın