reklamı kapat

POPÜLER

Cosori Sıcak Hava Fritöz

Cosori Sıcak Hava Fritöz için yeni fiyat avantajı [19 Şubat 2024]

Cosori Sıcak Hava Fritöz  için yeni bir kampanyadan söz etmek istiyoruz. Türkiye’de en çok satılan yağsız fritözlerden biri olan cihazın kapasitesi ise 5.5 litre. Beyaz  renk seçeneğine sahip olan model piyasadan daha uygun fiyata temin edilebiliyor.

Geniş iç hacmiyle öne çıkan Cosori Sıcak Hava Fritözü dijital dokunmatik LED ekranla geliyor. Cihazda bu sayede kontrol imkanı sağlanıyor. Cihazın Wi-Fi destekli modelinde ise bu destek mobil cihazlar üzerinden de yapılabiliyor. Wi-Fi desteği haberde bahsettiğimiz modelde ne yazik ki yer almıyor. 1.700 watt’lık bir güç sunan cihaz ayrılabilir bir sepetle geliyor. Bu yapışmaz kızartma sepeti bulaşık makinesinde de yıkanabiliyor. Cihaz piyasadaki diğer fritöz modellerinde olduğu gibi ön ısıtma ve sıcak tutma fonksiyonlarına sahip. Farklı pişirme yöntemleriyle geniş bir yelpaze sunan cihaz, ızgara, kızartma, ısıtma, kurutma ve daha birçok fonksiyona sahip. Kullanıcılara çeşitli yemek seçenekleri vadeden yağsız fritözde 11 adet ön ayar yer alıyor. Sağlıklı ve lezzetli yiyecekler hazırlanabilmesini mümkün kılan yağsız fritöz, 100 adet tarifi kullanıcılara sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cosori Sıcak Hava Fritöz modelinin indirimli fiyatı ne kadar?

Gövdesinde plastik malzemenin tercih edildiği fritöz uygun fiyatı ve sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor. Cihazın indirimli fiyatı ise 2.698 TL.  Wi-Fi destekli model şu anda 3.910 TL‘ye satılıyor.

Cosori

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın