reklamı kapat

POPÜLER

Cosori Sıcak Hava Fritözü

Cosori Sıcak Hava Fritözü için yeni fiyat avantajı [Ocak 2024]

 - Güncelleme: 15 Ocak 2024 10:12

Kırmızı renk seçeneğine sahip Cosori Sıcak Hava Fritözü için yeni bir indirim fırsatı yapıldı.  Cihaz daha önce haberlerde bahsettiğimiz Cosori ürünlerinde olduğu gibi 5.5 litrelik hacime sahip.

Dijital dokunmatik LED ekranı bünyesinde barındıran Cosori Sıcak Hava Fritözü modelinde bu sayede kontrol imkanı sağlanıyor. Cihazın Wi-Fi destekli modelinde ise bu destek mobil cihazlar üzerinden de yapılabiliyor. Wi-Fi desteği haberde bahsettiğimiz modelde ne yazik ki yer almıyor.  1.700 watt’lık bir güç sunan cihaz ayrılabilir bir sepetle geliyor. Bu yapışmaz kızartma sepeti bulaşık makinesinde de yıkanabiliyor.  Cihaz piyasadaki diğer fritöz modellerinde olduğu gibi ön ısıtma ve sıcak tutma fonksiyonlarına sahip. Farklı pişirme yöntemleriyle geniş bir yelpaze sunan cihaz, ızgara, kızartma, ısıtma, kurutma ve daha birçok fonksiyona sahip. Kullanıcılara çeşitli yemek seçenekleri vadeden yağsız fritözde 11 adet ön ayar yer alıyor. Sağlıklı ve lezzetli yiyecekler hazırlanabilmesini mümkün kılan yağsız fritöz, 100 adet tarifi kullanıcılara sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cosori Sıcak Hava Fritözü uygun fiyatıyla öne çıkıyor

Gövdesinde plastik malzemenin tercih edildiği fritöz uygun fiyatı ve sunduğu özelliklerle öne çıkıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan cihaz yapılan son indirimle şu anda 2.657 TL‘ye satılıyor. Wi-Fi destekli model şu anda 3.349 TL‘ye temin edilebiliyor. Yeni kampanya haberleri geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Cosori

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın