reklamı kapat

POPÜLER

Cüneyt Ozdemir
Cuneyt Özdemir

Cüneyt Özdemir’in NFT koleksiyonu açık artırmayla satışta; işte detaylar

Son zamanlarda Metaverse kavramıyla yatıp Metaverse kavramıyla kalkıyoruz. Sanal bir dünyada kullanıcıların arkadaşlarıyla birlikte konserler izleyebilecekleri, oyunlar oynayabilecekleri veya sinemaya gidebilecekleri bir dünya olarak öne çıkan bu kavrama Türkiye’de de ilgi fazla.

Refik Anadol’un NFT eseri kısa bir süre önce 18 milyon TL’ye satılmıştı. Çok büyük ses getiren bu satın alımın ardından ünlü fotoğrafçı Koray Birand’dan da metaverse ve NFT’yi anlatan sıra dışı bir çalışma gelmişti. Paylaştığımız bu haberlerin ardından  ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir’den de NFT ile ilgili bir çalışma geldi. Cüneyt Özdemir bugün YouTube üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayında NFT koleksiyonunu satışa sunacağını duyurdu. Cuma günü tamamlanacak açık artırmada toplam 12 eser yer alıyor. OpenSea platformu üzerinden sunulan koleksiyonun teması ise ünlü sunucunun yıllar önce gerçekleştirdiği bir canlı yayına dayanıyor. Cüneyt Özdemir’in CNNTürk üzerinden gerçkekleştirdiği bir canlı yayında Diler Ay ile görüşme gerçekleştirmişti.

Cüneyt Özdemir’in koleksiyonu hangi coin birimiyle satın alınabiliyor?

Özdemir’in NFT koleksiyonuna verdiği isim ise Dilber Ay’ın ”Zorunda mıyım” parçası. Open Sea üzerinden sunulan eserler WETH coin’le satın alınabiliyor. Koleksiyona buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Netflix’in son dönemdeki en popüler filmi