reklamı kapat

POPÜLER

Dacia

Dacia’dan Almanya çıkarması; Münih’te sergilenecek isimlerden ilk detaylar

Eylül ayında kapılarını açacak olan Münih Otomobil Fuarı’na hazırlanan Dacia, güncellediği modellerin dışında yepyeni bir aracı da karşımıza çıkartacak.

Dacia, ocak ayında açıkladığı stratejik planı kapsamında ürün gamını yenilemeye devam ediyor. Yılbaşında tamamen yenilenen Sandero ailesi, ilkbaharla birlikte Spring, Haziran ayında Yeni Duster’ın ardından Dacia’nın yeni çok yönlü 7 koltuklu aile otomobili Münih’te dünya prömiyeri ile sahne alacak. Markanın resmi kaynakları tarafından kısa süre önce gerçekleştirilen duyuruda, tamamen yeni bir modelin karşımıza çıkarılacağına yer veriliyor. Çok yönlü kullanımıyla öne çıkacağı vurgulanan 7 koltuklu modelin aileler için uygun olduğunu görüyoruz. Dacia aynı zamanda yenilenen ürün gamının tamamını, geçtiğimiz ay tanıtılan yeni görsel kimliğine uygun bir tasarımla sergileyecek. 3 Eylül Cuma günü tanıtılacak olan otomobil, 6 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren Münih’te sergilenecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dacia tüm yönetim kademeleriyle Münih’te olacak

Fuar için oldukça kapsamlı bir etkinlik planı yapan marka, 6 Eylül’den itibaren etkinliğin ana kapısında özgün bir stant ile yer alacak. Dacia’nın tüm yeni modelleri 7-12 Eylül tarihleri arasında Münih şehir merkezinde sergilenecek. Ayrıca sektörün en uygun fiyatlı elektrikli aracı Spring ile gerçek yaşam koşullarında benzersiz bir deneyim yaşatmak üzere fuar merkezi ile şehir merkezi arasında bir transfer hizmeti sağlanacak. Marka CEO’su Denis Le Vot ve markanın yönetim ekibi 6 Eylül’de etkinlikte bulunacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Dacia’nın ilk elektrikli otomobili Spring Electric ile tanışın