reklamı kapat

POPÜLER

Renault 5 EV

Renault, Münih planını duyurdu; Megane E-Tech, R5 ve daha fazlası

Dacia ile birlikte Münih Otomobil Fuarı’na hazırlanan Renault, kendi geleceğinin önemli temsilcilerini organizasyona getirmeye hazırlanıyor.

Ürün gamını yenilemeye devam eden Renault, eylül ayında kapılarını açacak olan Münih Otomobil Fuarı planını açıkladı. Marka, fuarda yüzde 100 elektrikli otomobili Megane E-Tech’in ilk gösterimi yapacak. Renault’nun canlı olarak yayınlanacak basın toplantısı, 6 Eylül Pazartesi günü gerçekleşecek. Fransız üreticinin, “studiault” adındaki yeni stant konseptiyle yer alacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Renault, R5’in dönüşümü için de önemli mesajlar verecek

7 Eylül Salı gününden itibaren Renault standında R5 Prototip modeli sergilenecek ve bu etkinlik için özel olarak seçilen ikonik versiyonlarla birlikte orijinal Renault 5’i hatırlatacak. ‘studiault’ adındaki yeni stant konsepti ilk kez Münih’te tanıtılacak. Yeni stant konsepti; talk showlar, mobil ekranlarda görüntülenen video içerikleri, eski araçların veya teknolojik içeriklerin sergilenmesi olmak üzere farklı iletişim formatlarına uyarlanan çok yönlü bir yapı sunacak. Fransız üretici 2030 yılından itibaren sadece elektrikli otomobiller satan marka olma yoluda ilerliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Dacia’nın ilk elektrikli otomobili Spring Electric ile tanışın