reklamı kapat

POPÜLER

GIGA Pump2
GIGA Pump2
GIGA Pump2

Dahili fenerli piyasadaki en küçük hava pompası: GIGA Pump2 [Video]

Yaklaşık iki yıl önce duyurulan piyasadaki en küçük hava pompasını piyasaya sürülüyor. Fon toplama platformu Indiegogo’da fon desteği toplayan proje GIGA Pump2 adını taşıyor. GIGA Pump2, kullanıcıların hem açık hava aktivitelerinde hem de günlük yaşamlarında yardımcı olacak çok işlevli ve taşınabilir bir hava pompası olarak dikkat çekiyor.

GIGA PUMP2.0’ın akış hızı dakikada 180 litreye ve basınç 3.5KPa’ya ulaşabiliyor. Deniz veya hava yatakları haricinde diğer şişirilebilir malzemeler Pump2 ile hızlıca şişirilebiliyor. Dış kullanım haricinde ev kullanımı için de uygun olan Pump2, vakumlu torbalarla da uyumlu şekilde çalışıyor. Cihaz, vakumlu torbalardaki söndürme kilidini açtıktan sonra vakum torbasındaki havayı hızlıca emiyor. Hava pompasını piyasadaki hava pompalarından ayıran bir diğer önemli özellik ise bünyesinde fener barındırması.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GIGA Pump2 satış fiyatı ne kadar?

40 lümen güçteyken 10 saat boyunca çalışabilen fener 400 lümen gücündeyken 1 saat boyunca çalılabiliyor. Fener 3 kademeli aydınlatmaya sahip. 89 gram ağırlığındaki cihaz USB-C üzerinden şarj edilebiliyor. Su sıçramalarına karşı da dayanıklı olan cihazda 1.300 mAh kapasiteli bir pil bulunuyor. Aralık ayında sevkiyata başlayacağı açıklanan cihazın yurt dışındaki fiyatı ise 29 dolar. Cihazın daha sonradan satış fiyatının 49 dolara çıkacağı belirtiliyor.

İlgili video