reklamı kapat

POPÜLER

Between Pro
Between Pro

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık dünyada bir ilke imza atıyor

Kablosuz kulaklık pazarına olan ilgi her geçen gün artıyor. Indiegogo üzerinden fon desteği toplayan Between Pro, kablosuz kulaklıkların son örneği olarak karşımıza çıkıyor.

Dünyanın ilk üçlü hoparlör sürücü sistemini bünyesinde barındıran kulaklık, Status Audio isimli şirketin imzasını taşıyor.  79 dolarlık fiyatıyla dikkatleri üstüne çeken modelin her bir kulaklık parçasında 10 mm dinamik sürücü bulunuyor.  Pili tam şarj edildiğinde kulaklıklar 12 saate varan çalma deneyimi sunuyor. Şarj kutusu ise ekstradan 36 saatlik bir kullanım imkanı vadediyor. Dört adet mikrofon ve cVc ortam gürültüsü azaltma özelliğiyle üstün görüntü kalitesi sunan kulaklıkta şeffaflık modu özelliği de mevcut.  Bluetooth 5.2 bağlantı teknolojisine destek veren Between Pro USB-C üzerinden şarj edilebiliyor. Üç farklı silikon uçla gelen kulaklıkta Qualcomm QCC-3040 çipset kullanılıyor. Kulaklığın frekans tepki aralığı ise 20 Hz- 100Hz. AAC desteği de sunan kulaklık bu sayede gelişmiş ses deneyimi vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygun fiyatlı Between Pro ne zaman satışa sunulacak?

Kulaklığı inceleyen teknoloji sayfaları kulaklığın uygun fiyata güçlü ses performanı sunduğundan söz ediyor. Uzun pil ömrüyle de göze çarpan Between Pro’nun üretime girebilmesi için gerekli fon desteğini çoktan geride bırakmış durumda.  Aralık ayında satışa sunulacağı belirtilen kulaklığın sınırlı bir süre için fiyatının 79 dolar olacağı belirtiliyor.  Daha sonrasında kulaklığın fiyatının 99 dolar olacağı söyleniyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli