reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Space Gaming Monitor oyuncu monitörü

Dar alanda yüksek performans: Karşınızda oyunculara özel Samsung Space Gaming Monitor

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Gamescom 2019 kapsamında sürpriz bir oyuncu monitörü duyurdu. Space Gaming Monitor tanıtıldı.

Gamescom 2019‘dan oyunculara yönelik duyurular gelmeye devam ediyor. İşte bunlardan birisi de en yeni oyuncu monitörü Samsung Space Gaming Monitor oldu. Detaylarına burada ulaşabileceğiniz “Space” serisine dahil olan yeni model, direkt olarak masaya takılıyor ve geniş bir hareket esnekliği getiriyor. Oyunculara masalarının alanından maksimum oranda yararlanma şansı veren SR75Q model numaralı ürün, 32 inç boyutta ve 2560×1440 piksel çözünürlükte. 144 Hz tazeleme hızıyla akıcı bir oyun deneyimi sunan model, burada AMD’nin FreeSync teknolojisine de destek veriyor. Bilmeyenler için Nvidia’nın G-Sync teknolojisine karşı geliştirilen ve farklı olarak açık kaynaklı endüstri standardı şeklinde tüm sektöre açılan AMD FreeSync teknolojisi, oyunlarda yaşanan görüntü yırtılması ile akıcılık sorunlarını ortadan kaldırarak çok daha etkileyici bir oyun deneyimi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyuncu monitörü Samsung Space Gaming Monitor çok kullanışlı

Özel bacak yapısı sayesinde kabloları rahatlıkla gizleyebildiğiniz ürün, hareket kabiliyeti ile özellikle yayıncıların oldukça hoşuna gidecek izlenimi oluşturuyor. Peki bu model ne kadara satılacak? Maalesef Samsung bu detayı henüz vermiyor. Ancak normal 32 Space Monitör yurt dışında 500 dolara satılıyor. Bu açıdan yeni model için bundan çok daha yüksek bir fiyat etiketi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en yeni amiral gemisi