reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Space monitör

Kendinize yer açın: Samsung Space Monitör

Gelişmiş özellikleri ve fonksiyonelliği premium tasarımla buluşturan Samsung Space Monitör, yepyeni bir çalışma alanı yaratmayı sağlıyor.

Stil sahibi hatlarla gelen Samsung Space Monitör üç taraftan çerçevesiz ekran tasarımını benimsiyor. 32 inç boyutundaki ekran 4K UHD çözünürlük sunuyor. Geniş bir kullanılabilir alan sunan Samsung Space Monitör, canlı renklerle deneyiminizi geliştiriyor. Monitörün en önemli noktalarından biri tasarımındaki fonksiyonellik. Ayarlanabilir ekran açısı sayesinde hem çalışma anında ideal açı yakalanabiliyor hem de kullanılmadığında masada gereksiz alan işgal etmeyecek şekilde duvara sıfır yaslanabiliyor.* Bu da çalışma alanını her daim ferah ve tertipli tutmaya yardımcı oluyor. Ürünün bu hareketli yapısı özel menteşe sistemi ile sağlanıyor. 5000 farklı harekete karşı test edilen bu menteşe sistemi, dayanıklı bir çözüm sunuyor.

Özel menteşe sistemi sayesinde yakınlığını ve yüksekliğini basit bir şekilde ayarlayabileceğiniz monitör, masa üzerine neredeyse sıfıra sıfır indirilebiliyor.

Samsung Space Monitör ile kablo karmaşasına veda

Tasarımda düşünülmüş en akıllıca noktalardan biri de Y şeklindeki kablo yapısı. Bu sayede masadaki kalabalık kablo görüntüsü, monitörün arka tarafında kalıyor ve kabloların oluşturduğu
karmaşa da bir düzene oturtulmuş oluyor. 32 inçlik ekranında geniş bir çalışma alanı sunan cihaz bunun yanı sıra çoklu görev konusunda da sizi destekliyor. Picture-by-Picture özelliği ile iki farklı kaynaktan çalışmanın mümkün olduğu monitör, Picture-in-Picture desteğiyle de aynı anda iki işi birden yapmak isteyenlere hitap ediyor. Çoklu görev için ekran bölünme tasarımı da ayrıca ayarlanabiliyor.

Detaylı bigi ve satın almak için shop.samsung.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

*Monitörün arka kısmının duvara olan uzaklığı, montaj ve duvar türüne bağlıdır.

Video

Samsung Space Monitör | Oyun

Samsung Space Monitör | Tasarım