reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Akıllı Monitör M7
Samsung Akıllı Monitor M7
samsung

Samsung’dan bilgisayarlardan bağımsız çalışabilen akıllı monitör

Samsung akıllı monitörünü yakında Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. M7 ve M5 olmak üzere iki farklı modeli olan monitör, evde çalışma, öğrenme ve eğlence konusunda kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

PC bağlantısına gerek kalmadan Wi-Fi üzerinden Microsoft Office 365 uygulamalarını çalıştırabilen monitör dikkatleri üstüne çekiyor. Kullanıcılar ayrıca yine bilgisayara ihtiyaç duymadan doğrudan bulut sistemindeki belgelerini görüntüleyebiliyor, üzerlerinde değişiklikler yaparak kaydedebiliyor. Uzaktan erişim özelliği ayrıca, kullanıcıların bir bilgisayardan kablosuz ve uzaktan bağlantıyla dosyalara erişmesine veya bir dizüstü bilgisayardaki içeriği görüntülemesine de olanak tanıyor.

Yeni Samsung Akıllı Monitör, hem PC’ler hem de akıllı telefonlar için çok sayıda bağlantı seçeneği sunuyor. Kullanıcılar, Tap View, App Casting veya Apple AirPlay 2‘yi kullanarak kişisel mobil cihazlarını sadece basit bir dokunuşla ekrana bağlayabiliyor. Bir mobil cihaz kullanarak kusursuz bir masaüstü deneyimine erişebilmek için kullanıcılar ayrıca Samsung DeX ile de bu monitöre bağlanabiliyor.

Monitör, iki farklı modeliyle piyasaya sürülüyor. M7 modeli 32 inçte Ultra Yüksek Çözünürlüğü (UHD) desteklerken M5 modeli 32 inç ve 27 inçlik seçenekleriyle Full HD (FHD) çözünürlüğü destekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Smart Monitör Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak?

Samsung Smart Monitör 16 Kasım’dan itibaren Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Çin’de satışa sunuldu. Ayrıca Samsung, Kasım sonundan itibaren lansman kapsamını Türkiye de dahil farklı pazarlara doğru genişletmeyi planlıyor.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin akıllı telefon fabrikası ile tanışın