reklamı kapat

POPÜLER

LEGO Technic Ferrari 488 GTE

Senna sonrasında geldi; karşınızda LEGO Technic Ferrari 488 GTE

LEGO Technic ailesine dikkat çeken bir model daha dahil edildi. Kısa süre önce beğeni toplayacak LEGO Technic Ferrari 488 GTE geldi. İşte fiyatı;

LEGO Technic Ferrari 488 GTE, yarış odaklı 488 GTE’nin nispeten herkesin alabileceği bir sürümü konumunda yer alıyor. 1.677 parçadan oluşan ve direkt olarak No. 51 AF Corse 488 GTE’yi evinize getiren model, gerçekten oldukça detaylı ve güzel görünüyor. Otomobil tutkunlarının oldukça hoşuna gideceğini düşündüğümüz bu GTE, aktarıldığı kadarıyla 2021 Ocak ayında raflardaki yerini alıyor. Bu özel LEGO kiti için açıklanan fiyat ise 170 dolar seviyesinde yer alıyor. Bazı benzerlerinden pahalı olan model, yine de birçok kişinin karşılayabileceği bir seviyede yer alıyor. Ferrari’nin göz dolduran kırmızısı ve yarış odaklı tüm çıkarmaları ile bizim de beğenimizi toplayan LEGO Technic 488 GTE, bir araya getirildiği zaman 48 cm uzunluğa sahip ve sürpriz olmayacağı üzere çalışan süspansiyonlar üzerine kuruluyor. Modelin kalbinde ise plastik çift turbo V8 motor yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LEGO Technic Ferrari 488 GTE öncesinde gelen LEGO McLaren Senna GTR için detaylar şöyle

830 farklı parçadan oluşan LEGO Technic McLaren Senna GTR, aktarıldığı kadarıyla 2021 Ocak ayında satışa çıkacak ve pahalı olmayacak. Bu set için 50 dolarlık bir yurt dışı fiyatı belirlenmiş durumda.

İlgili Video