reklamı kapat

POPÜLER

Samsung akıllı monitör serisi

Samsung akıllı monitör serisi ile ulaşılan toplam satış rakamı açıklandı

Güney Kore merkezli teknoloji devi bugün kendisi için güzel bir duyuru yaptı ve Samsung akıllı monitör serisi ile ulaşılan satışı rakamını açıkladı.

Advertisement

Samsung akıllı monitör serisi uzun süredir hayatımızda ve genel olarak seviliyor. Burada “akıllı monitör de ne oluyor?” diye sorabilirsiniz. Samsung imzalı “akıllı monitör” serisinin üyeleri, Wi-Fi bağlantısı üzerinden, herhangi bir bilgisayar veya TV bağlantısına ihtiyaç duymaksızın kullanıcıların Netflix, Amazon Prime Video, Disney+ ve Apple TV gibi hizmetleri kullanmasına imkân tanıyor. Bu seri için bugün bir duyuru yapan Samsung Türkiye, şunları aktardı: “Samsung Electronics, ‘Akıllı Monitör’ serisinin toplam satış rakamının dünya çapında bir milyonu aştığını açıkladı. Samsung’un ilk kez 2020’nin Kasım ayında piyasaya sürdüğü Akıllı Monitör serisi, kullanıcılarının ev ortamındaki işlevsellik ve eğlence ihtiyaçlarını karşılamak üzere dünyanın ‘hepsi bir arada’ özellikli ilk monitörlerini kullanıcılara sunuyor. Kullanıcı odaklı, her şeyi yapabilen yeni nesil akıllı monitörler, Smart Hub desteği sayesinde PC ya da herhangi bir harici cihaza bağlanmaya gerek kalmadan kusursuz ve bağlantılı bir ev-ofis ve okul ortamı sunabiliyor. Ayrıca kullanıcılar, monitör üzerinden Netflix, TV Plus ve YouTube gibi çeşitli OTT hizmetlerinden de faydalanabiliyor.”

Süreçte aynı zamanda şunlar da aktarıldı: “2020 yılı sonunda piyasaya sürülen ilk akıllı monitörün gördüğü ilgi sonrasında şirket, bu yıl içinde bu serinin kapsamını daha da genişletti. Böylece şirket, M8, M7 ve M5 dahil 11 farklı premium Akıllı Monitör modelini satışa sunmuş oldu. Çok yönlü yeni M8 akıllı monitör, şirketin ikonik ince tasarımına dört çarpıcı renk seçeneğiyle eşlik ediyor. M8 Akıllı Monitör, şık tasarımı sayesinde her ortama uyum sağlayarak, kullanıcıların birbirinden farklı olabilen beklentilerini karşılamayı başarıyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’un akıllı monitör serisine en son eklenen, detaylarına burada yer verdiğimiz M8 modeli olmuştu. Bu monitörün halen Türkiye’de satışı başlamadı.

Samsung akıllı monitör serisi yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle