reklamı kapat

POPÜLER

Samsung’un 7 serisi monitörleri, HDTV özelliği ve Smart Hub uygulamalarıyla birlikte geliyor

Samsung‘un, HDTV 7 serisinin yeni üyesi olan akıllı monitörü T27TB750EW‘yu kısa süre içinde kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Yakında piyasaya sürülecek olan monitörün en önemli özelliği TV olarak kullanılabiliyor olması. Ayrıca diğer akıllı cihazlarla entegre olarak çalışabiliyor.

Monitörün sunduğu diğer bir özellik ise Samsung’un akıllı televizyonlarında bulunan ve interaktif içeriğe erişim sunan Smart Hub’ı çalıştırabilmesi. Bu uygulama sayesinde Samsung App üzerinden yüzlerce uygulama indirebiliyorsunuz.
samsung7
MHL (Mobile High-Definition Link) gibi gelişmiş teknolojileri de destekleyen cihaz, bu teknoloji sayesinde kullanıcılara Samsung Galaxy S2 ve Samsung Galaxy Note gibi akıllı telefonlardan bağlantı kablosu ile monitöre bağlanma imkanı veriyor. Samsung Akıllı Monitör 7 serisi ile oyunlarınızı, videolarınızı veya cihazınızda bulunan içerikleri 1080p’ye varan yüksek çözünürlüğe sahip büyük ekranlara aktarabiliyorsunuz ve aynı zamanda telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz. Intel’in WiDi teknolojisini de destekleyen monitör bu sayede WiDi ve AllShare özelliğine sahip dizüstü bilgisayarlara ve PC’lere kablosuz olarak bağlanabilmenizi sağlıyor.