reklamı kapat

POPÜLER

Samsung CES 2019 monitör

Samsung’dan özellikleriyle çok konuşulacak üç yeni monitör [Video]

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, CES 2019’da sergileyeceği üç yeni monitörün duyurusunu yaptı. Dikkat çeken modellere gelin ilk bakışı birlikte atalım;

Monitör pazarının en önemli isimlerinden Samsung, haftaya başlayacak CES 2019’un duyurularına erken başladı. Bu noktada firma üç yeni monitör modelini görücüye çıkarttı. Burada ilk olarak dikkatleri üzerine Samsung Space Monitor çekiyor. Direkt olarak iş / genel kullanım amaçlı tasarlanan monitör, 27 inç ve 32 inç olmak üzere farklı boyutta elde edilebiliyor. 4K çözünürlük sunan ürün, farkını özel bacak tasarımıyla koyuyor. Oldukça esnek bir hareket kabiliyeti sunan bu bacak, monitörü duvara sıfır olacak kadar yaklaştırabiliyor. Masanın yan tarafına sabitlenen ürün, ince çerçeveleriyle de öne çıkmayı biliyor. Harici ergonomik bacak ürünlerine ihtiyacı bitiren Space Monitor, herhangi bir kablo çirkinliği de yaratmıyor. Tüm kablolar bacakta gizleniyor. Firmanın bir diğer ürünü ise oyunculara özel ultra geniş açı CRG9 modeli. 49 inç boyutta 32:9 en boy oranı sunan ürün, aşağıda görebileceğiniz üzere inanılmaz bir oyun alanı getiriyor. 4 ms tepki süreci, 120 Hz tazeleme hızı ve AMD Freesync 2 HDR teknolojisine sahip monitör, 5120×1440 piksel çözünürlük sunuyor.

Samsung CES 2019 monitör
Samsung CES 2019 monitör
Samsung CES 2019 monitör
Samsung CES 2019 monitör
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung imzalı yeni monitörler gerçekten çok iyi görünüyor

Bir diğer monitör ise UR59C modeli. 32 inç boyutu bulunan ürün, 3840×2160 piksel çözünürlük sunuyor. İnce çerçeveleriyle öne çıkan monitör, genel kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Modellerin henüz fiyatları hakkında açıklanmış bir bilgi bulunmuyor. Ancak son model haricindeki monitörlerin hiç de ucuza satılması beklenmiyor.