reklamı kapat

POPÜLER

Dead Island’ın MOBA’sı Epidemic erken erişime sunuldu

Biri zombilerle dolu bir MOBA‘dan mı bahsetmişti? Deep Silver‘ın ücretsiz MOBA’sı Dead Island Epidemic sonunda Steam üzerinden erken erişime sunuldu.

Oynadığınız MOBA’lardan sıkıldıysanız ve farklı bir şeyler arıyorsanız Deep Silver’ın bir süre önce duyurduğu, zombi serisi Dead Island’ın MOBA’sı, kapalı beta halinde oyuncuların beğenisine sunuldu. Alışılmış MOBA düzeninden biraz daha farklı olacağı düşünülen Dead Island Epidemic ilk duyurulduğunda özellikle MOBA oyuncularının kafasını bir hayli karıştırmıştı. Çevrimiçi co-op oyunda oyuncular, el yapımı silahları ve karakter özellikleri ile zombi saldırısını bertaraf etmeye çalışacak.

deadisland
Oyunun son hali her ne kadar ücretsiz olsa da kapalı beta sürümü ne yazık ki belirli bir ücrete tabi. Deep Silver oyunculara erken erişim için üç farklı paket sunuyor. 16,99 dolara fiyat etiketiyle gelen Patient Zero Pack veya 39,99 dolara biraz daha gelişmiş özelliklere sahip olan Deadicated Pack seçenekleri sunan Deep Silver, iki paketin içeriğini de barından 44,99 dolarlık Contagion Pack‘e oyunun üç kopyasını daha eklemiş. Böylelikle Contagion Pack ile oyunu üç arkadaşınıza daha hediye edip, MOBA’ya takım halinde dahil olabilirsiniz.

deadisland
Epidemic bu yıl sonu ücretsiz sürümü ile tüm oyuncuların erişimine açılacakken kapalı beta versiyonunun ücretli olmasının çoğu oyuncuya çekici gelmeyeceği aşikar, ancak Deep Silver bu sürümlere oyunun ücretsiz versiyonunda kullanıcılara sunmayacağı özel silahlar ve güncellemeler eklemiş. Ücretsiz ve çok tutulan MOBA’ların içinde, bu fiyatlarda erken sürüm eklemek, farklı silah ve güncelleme seçeneklerine rağmen oyuncular arasında salgın etkisi yaratabilecek mi göreceğiz.