reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool, Oscar yarışına dahil oluyor [Video]

2016’nın en çok beğenilen işleri arasında yer alan Deadpool bu yıl ödül sezonuna damgasını vurmaya hazırlanıyor. Oscar Ödülleri giderek yaklaşırken Deadpool ekibi tarafından hazırlanan keyifli bir video “Biz de buradayız!” diyor.

Başrolünde Ryan Reynolds‘ın yer aldığı Deadpool şimdiye kadar Altın Küre Ödülleri, Yazarlar Derneği Ödülleri ve Yönetmenler Derneği Ödülleri’nde çeşitli adaylıklar elde etti. Henüz ciddi bir ödül kazanmamış olmasına rağmen adaylığıyla çizgi roman uyarlamalarının kaderini değiştireceği konuşulmaya başlandı. Her şeyin bu kadar pozitif ilerlemesi gözleri Oscar Ödülleri‘ne çevirmemize neden oldu. Deadpool ekibi de bu durumu oldukça eğlenceli bir videoyla dile getirdi.

Yaklaşık 35 saniyelik video Deadpool’un yapım aşamasını şakalı bir şekilde anlatıyor. Videoda bahsedilenler 117 sayfa senaryodan Fox’un ret mektuplarına, internete sızan videodan 783 milyon hayrana kadar uzanıyor. Sonunda da Akademi’ye “Değerlendirmenize sunarız…” deniyor. Böylece Deadpool hem keyifli bir video ile hayranların karşısına çıkmış, hem de Oscar yarışına resmen dahil olmuş oluyor.

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Deadpool için hazırlanan Oscar videosunu haberimizin girişinde bulabilirsiniz.