reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool’un devam filminden hayranları üzen ayrılık kararı

Bu yılın en fazla ilgi gören işlerinden biri şüphesiz ki Deadpool oldu. Yapım farklı tercihleriyle büyük beğeni toplayınca ikinci film projesine de hızla onay verildi. Aynı ekip tarafından hazırlanan devam filminden ilk ayrılık haberi yakın zamanda ortaya çıktı.

Şubat ayında vizyona giren Deadpool, 20th Century Fox tarafından sinemaya aktarıldı. Başrolde Ryan Reynolds yer alırken, yönetmen koltuğunda Tim Miller oturuyordu. +18 uyarısıyla gösterime başlayan yapım dünya genelinde 782 milyon dolar kazandırdı. Sadece yetişkinlere yönelik filmlerin de başarılı olabileceğini kanıtladı. Fox son zamanlardaki en başarılı işi olan Deadpool’a bir devam filmi geleceğini aylar önce müjdelemişti. Bu yapımın yönetmenliğini de Tim Miller üstlenecekti. Çekimlerine 2017‘nin ilk aylarında başlanması planlanan Deadpool 2’den ilk ayrılık haberi geldi. Miller’ın yaşanan fikir ayrılıkları nedeniyle yönetmenlik görevini bıraktığı açıklandı.

Deadpool ile ilk yönetmenlik deneyimini yaşayan Miller filmin başarılı olmasındaki en önemli etkenlerden biriydi. Bu sebeple ikinci hikayenin yönetmenliğini de onun üstleneceği açıklandığında hayranlar durumu memnuniyetle karşılamıştı. Şimdi Deadpool 2‘nin kaderine belirsizlik hakim. Yeni yönetmenin kim olacağı ve bu gelişmenin çekim programını etkileyip etkilemeyeceği merak ediliyor. Hayranlar şimdiden ilk filmdeki havanın yeniden yakalanamayacağını düşünmeye başladı bile.

YORUMLAR