reklamı kapat

POPÜLER

deadpool 2

Deadpool 2’nin rafa kaldırılan Fantastic Four sürprizi

Başrolünde Ryan Reynolds‘ın yer aldığı Deadpool 2 yönetmen değişikliğine rağmen büyük beğeni topladı. Son gelişmelere bakılırsa Tim Miller ayrılmasaydı Fantastic Four ile izleyicileri şaşırtmaya hazırlanıyordu.

Bildiğiniz gibi Deadpool‘un ilk macerasını beyaz perdeye taşıyan Tim Miller olmuştu. Fakat ikinci film duyurulduğunda projenin kamera arkasında onun yer almayacağı ortaya çıktı. Bu durum da “ekip içi fikir ayrılığı” olarak açıklandı. Daha sonra John Wick ve Atomic Blonde ile tanınan David Leitch ile anlaşma sağlandı. Eğer Tim Miller projeden çekilmeseydi ikinci filmde Marvel dünyasının sevilen ekibi Fantastic Four‘u da görecektik.

Hatırlayacağınız üzere Fantastic Four kısa bir süre önce yeniden beyaz perdeye uyarlandı. Fakat ortaya o kadar kötü bir sonuç çıktı ki, herkes tarafından eleştirilen bir işe dönüştü. Durum böyle olunca da serinin devam etme ihtimali kalmadı. Tim Miller’ın planı ise Fantastic Four ekibine kısa bir sahneyle Deadpool 2‘de yer vermekti. Bu hem hayranları şaşırtacak, hem de korkunç filmin kurtulma ihtimalini gündeme getirecekti. Üstelik Marvel ve pek çok farklı stüdyo için tasarım yapmasıyla tanınan Alexander Lozano ekibin kostümlerini bile çizmişti. Zaten bu sürpriz de onun Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Siz ne diyorsunuz? Deadpool 2’nin Fantastic Four sürprizi faciaya dönüşen filmi affettirmeyi başarabilir miydi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Deadpool’dan Marvel’a gönderme videosu