reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool Fantastic Four

Deadpool yönetmeninin vazgeçilen Fantastic Four planı

İlk Deadpool filminin yönetmenliğini üstlenen Tim Miller‘ın ikinci filmde Fantastic Four karakterlerinden birini hikayeye dahil etmek istediği ortaya çıktı. Rafa kaldırılan bu planlar oldukça enteresan.

Kısaca hatırlatmak gerekirse ilk filmi Tim Miller yönetmiş ve büyük beğeni toplamıştı. Fakat devam filminde kamera arkasına geçen isim o olmadı. Onun yerine John Wick ile ün kazanan David Leitch ile anlaşma sağlandı. Böylece devam filmi orijinal planlardan farklı şekilde izleyici karşısına çıktı. Tim Miller’ın Deadpool 2 için planları ise uzun bir aranın ardından ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deadpool yönetmeninin rafa kalkan planları

The Playlist sitesinin haberine göre Tim Miller, Deadpool’de Fantastic Four üyelerinden The Thing’i hikayeye dahil etmek istiyordu. The Thing‘in finalde Juggernaut’a karşı mücadele etmesini istiyordu. Bunun yanı sıra farklı planlar da vardı. Örneğin Cable karakterinin iki metre çizgi romanlardaki gibi iki metre boyunda olmasını istiyordu. Karaktere hayat veren Josh Brolin ise 178 cm uzunluğunda. Bunun yanında Vanessa yan karakter olmanın ötesine geçecekti. Onun mutant genlerinin aktive olacağı ve çizgi romanlarda gördüğümüz gibi Copycat olacağı anlaşılıyor. Bu onu Wade Wilson’ın sevgilisi olmaktan öteye taşıyacak bir hamleydi.

Tim Miller Deadpool bağlantılı tüm bu planları yakında vizyona girecek olan Terminator: Dark Fate filminin tanıtım çalışmaları sırasında açıkladı. Özetle Miller’ın yöneteceği versiyon çok daha farklı ve çok daha gösterişli bir film olabilirdi.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı