reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool 2 yeni yönetmenini John Wick’te buldu

Çizgi romanların en uçarı kahramanı Deadpool ikinci filmiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Uzun zamandır ayrılık haberleriyle gündeme gelen yapımın yönetmeni sonunda belli oldu.

Bildiğiniz gibi Deadpool ilk filmiyle bu yıl vizyona girdi. Gişede elde ettiği başarıyla da devam hikayesini garantilemiş oldu. Deadpool 2 ismiyle anılan bu yapım son zamanlarda hep olumsuz gelişmelerle gündeme geldi. Önce Tim Miller yönetmenlik görevini bıraktığını açıkladı. Ardından ilk filmin müziklerini besteleyen Junkie XL da ayrılık kararını duyurdu. Olumsuzluklar son bulmayacakmış gibi görünürken sonunda Deadpool cephesinden müjdeli bir haber geldi.

John Wick filminin yönetmenlerinden David Leitch projeyi devralan isim oldu. Başrolünde Keanu Reeves’in yer aldığı bu yapım 2014 senesinin en ilgi çeken işlerinden biri olmuştu. Şimdi ikinci Deadpool filminin Leitch’e emanet edilmesi hayranların derin bir nefes almasını sağladı. Herkes David Leitch’in doğru bir tercih olduğunda hemfikir gibi görünüyor.

Şimdilik çekimlere ne zaman başlanacağı bilinmiyor ancak çeşitli kaynaklar Deadpool 2’nin Ocak 2018‘de vizyona gireceğini iddia ediyor. Siz yönetmenlik için David Leitch‘in seçilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

İLGİLİ HABERLER