reklamı kapat

POPÜLER

Henüz ikinci film vizyona girmeden Deadpool 3’e dair planlar ortaya çıktı

Hayranların büyük beğenisini toplayan Deadpool cephesinden enteresan haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak Fox‘un üçüncü film için çalışmalara çoktan başladığı ortaya çıktı.

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Deadpool, 2016‘nın en başarılı işleri arasında görülüyor. Başrolünde Ryan Reynolds‘ın yer aldığı hikaye ikinci filmle devam edecek. Fakat seri son zamanlarda hayranları üzen ayrılık kararlarıyla gündeme geliyor. Önce yönetmen Tim Miller ekibe elveda dedi. Ardından akılda yer eden müziklerin bestecisi Junkie XL ayrılık kararını açıkladı. Ancak görünen o ki bu olumsuzluklar stüdyonun projeye dair kararını değiştirmiyor. Aksine daha şimdiden üçüncü filme dair planlar yapılıyor.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre stüdyo Deadpool 3’de X-Force‘u tanınacak. Çizgi roman sevenlerin yakından tanıdığı bu ekibe Cable liderlik ediyor. Fox bu ekibe ayrı bir film çekmek yerine onları Deadpool’un hikayesine dahil etme kararı aldı. Böylece X-Men evreninin sıfırlanmasıyla oluşan boşluk da doldurulmuş olacak.

Şimdilik Gambit ve The New Mutants projelerine dair belirsizlik devam ediyor. Kesin olan tek şey önümüzdeki sene Wolverine‘e veda edeceğimiz… Hugh Jackman‘ın son kez bu rolle karşımıza çıkacağı Logan, 3 Mart 2017’de vizyona girecek.