reklamı kapat

POPÜLER

Death Stranding

Death Stranding’in yeni fragmanıyla ortaya çıkan gizemli karakter [Video]

Açıklamadan çok kafa karışıklığına sebep olan son oynanış fragmanından sonra Death Stranding, Tokyo Game Show 2018’de boy gösterdi. Hem de Troy Baker’ın seslendireceği gizemli bir karakterle.

Hideo Kojima’nın, Konami krizinden sonra kendi stüdyosundan çıkacak ilk oyun olan Death Stranding için uzun zamandır beklememize rağmen heyecanımız biraz olsun dinmiş değil. Üstelik Kojima’nın her büyük etkinlikte karşımıza çıkardığı, küçük ipuçları içerse de ser verip sır vermeyen, fragmanlarına rağmen. Ancak şunu itiraf etmek gerekiyor ki, Kojima bir topluluğu nasıl heyecanlandıracağını biliyor. Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux ve Guillermo del Toro gibi isimlere şimdi de Troy Baker katılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altın maskeli gizemli adam

Oyun ve çizgi roman kültürüyle haşır neşir oyuncular daha önce Death Stranding için heyecanlanmadıysa bile Troy Baker dediğimiz an eminiz onlar için de bir heyecan oluştu. Baker, ağırlıklı olarak Batman ve Joker seslendirmesiyle tanınıyor, ancak ünlü seslendirmen Last of Us’ta Joel, Avengers Assemble’da Loki, Hawkeye, Far Cry 4’te Pagan Min gibi pek çok popüler karaktere hayat veriyor. Hayli meşgul ve popüler olan seslendirmenin Kojima’nın yeni oyununda yer alması ise beklentileri hiç olmadığı kadar artırıyor. Karaktere ait detaylarsa şimdilik tabii ki belli değil. Kısa videodan yapılabilecek çıkarım ise Baker’ın yine “kötü adam” olduğu. PS4 için geliştirilen oyun hala bir çıkış tarihine de kavuşamadı ne yazık ki. Ancak Baker’ın bu pek gizemli karakterini haberin üzerindeki kısa fragmandan izleyebilirsiniz.