reklamı kapat

POPÜLER

Deconstructor of Fun, Google

Deconstructor of Fun, Google

Deconstructor of Fun, Google iş birliğiyle ilk kez Türkiye’de

Google, önemli adımlar atarak Türkiye’deki oyun ekosistemine katkı sağlamaya devam ediyor. Şimdi Deconstructor of Fun Türkiye’ye geldi.

Konu hakkında yapılan açıklamaya göre son birkaç yıldır Türkiye mobil oyun dünyasının yükselen yıldızı olarak dikkat çekiyor. Google Türkiye de geliştirdiği projeler, sağladığı ürün ve hizmetlerle Türkiye’de oyun ekosisteminin gelişmesine katkı sağlamaya devam ediyor. Şimdi de oyun dünyasının en önemli merkezlerinden Finlandiya’da kurulan Deconstructor of Fun ile iş birliği yaparak Türkiye’de ilk kez İstanbul Mobil Oyun Etkinliği’ni gerçekleştiriyor. 31 Mart Perşembe günü Zorlu Skylounge’da gerçekleşecek İstanbul Mobil Oyun Etkinliği; oyun ekosistemi ekonomisinden blokzincir oyunlarına, 2022 beklentilerinden oyun lansmanlarına kadar pek çok alanı mercek altına alacak.

Hem online hem de fiziksel olarak gerçekleştirilecek İstanbul Mobil Oyun Etkinliği’ne ücretsiz olarak kayıt yaptırılabiliyor. Fiziksel katılım için sınırlı sayıda koltuğa sahip olacak etkinliği YouTube üzerinden Google Türkiye ve Deconstructor of Fun kanallarından izlemek de mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Etkinlikte; Deconstructor of Fun Kurucusu Michail Katkoff, Google Türkiye Oyun, Uygulama & Girişimler Sektör Yöneticisi Sencer Kutluğ ve oyun ekosisteminin önemli isimleri konuşmacı olarak yer alacak. Etkinlik ve konuşmacılar ile ilgili detaylı bilgiye https://www.deconstructoroffun.com/istanbul web sitesinden ulaşılabiliyor.

Deconstructor of Fun ve Google iş birliği yanında bu da İlginizi çekebilir: Yerli otomobil tasarlayan firmadan geleceğin traktörü

İLGİLİ HABERLER